SMAJ58A-13-F
DigiKeyn tuotenumero
SMAJ58A-13-FDITR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMAJ58A-13-FDICT-ND - Cut Tape (CT)
SMAJ58A-13-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMAJ58A-13-F
Kuvaus
TVS DIODE 58VWM 93.6VC SMA
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
93,6V Puristusliitin 4,3A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SMA
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SMAJ58A-13-F -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
4,3A
Valm.
Teho - pulssin huippu
400W
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
58V
Jännite - läpilyönti (min)
64,4V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
93,6V