SMAJ58A-TR
DigiKeyn tuotenumero
497-3508-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-3508-1-ND - Cut Tape (CT)
497-3508-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMAJ58A-TR
Kuvaus
TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AC
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
93,6V Puristusliitin 4,3A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SMAJ58A-TR -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
4,3A
Valm.
Teho - pulssin huippu
400W
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
58V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
64,4V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
93,6V