DST5100S
DigiKeyn tuotenumero
F10089TR-ND - Rullattu teippi (TR)
F10089CT-ND - Cut Tape (CT)
F10089DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DST5100S
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 100V 5A TO277B
Valmistajan vakio toimitusaika
27 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 100 V 5A Kiinnitys pintaan TO-277B
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
120 µA @ 100 V
Valm.
Kapasitanssi @ Vr, F
245pF @ 5V, 1MHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyntä
AEC-Q101
Teknologia
Asennustyyppi
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
100 V
Pakkaus / kotelo
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
5A
Valmistajan laitepakkaus
TO-277B
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
750 mV @ 5 A
Toimintalämpötila - liitos
-55°C – 150°C
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)