DST10100S
DigiKeyn tuotenumero
F7418TR-ND - Rullattu teippi (TR)
F7418CT-ND - Cut Tape (CT)
F7418DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DST10100S
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO277B
Valmistajan vakio toimitusaika
28 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 100 V 10A Kiinnitys pintaan TO-277B
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DST10100S -mallit
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
250 µA @ 100 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Teknologia
Valmistajan laitepakkaus
TO-277B
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
100 V
Toimintalämpötila - liitos
-55°C – 150°C
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
10A
Päätuotenumero
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
700 mV @ 10 A