FLNR020.T | |
|---|---|
DigiKeyn tuotenumero | 5666-FLNR020.T-ND |
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | FLNR020.T |
Kuvaus | FUSE CARTRIDGE 20A 250VAC/125VDC |
Valmistajan vakio toimitusaika | 6 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 20A 250VAC AC 125VDC DC-sulake Patruuna Vaatii pidikkeen |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Jänniteluokitus – DC 125VDC |
Virtaluokitus (ampeeria) 20A | Koko/mitat 0,563" halk. x 2,000" pit. (14,30mm x 50,80mm) |
Jänniteluokitus – AC 250VAC |