Tuotteen FLNR02.8T kuvaa ei ole saatavana
FLNR02.8T
DigiKeyn tuotenumero
5666-FLNR02.8T-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FLNR02.8T
Kuvaus
FUSE CRTRDGE 2.8A 250VAC/125VDC
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2,8A 250VAC AC 125VDC DC-sulake Patruuna Vaatii pidikkeen
Kategoria
Jänniteluokitus – DC
125VDC
Virtaluokitus (ampeeria)
2,8A
Koko/mitat
0,563" halk. x 2,000" pit. (14,30mm x 50,80mm)
Jänniteluokitus – AC
250VAC