FGA.1B.308.CLAD72Z on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
8 paikkaa, pyöreä liitin Pistotulppa, Urosnastat Juotoskuppi
FGA.1B.308.CLAD72Z
DigiKeyn tuotenumero
FGA.1B.308.CLAD72Z-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FGA.1B.308.CLAD72Z
Kuvaus
CONN PLUG MALE 8P GOLD SLDR CUP
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
FGA.1B.308.CLAD72Z -mallit
Napojen lukumäärä
8
Virtaluokitus (ampeeria)
5A
Kuoren koko - insertti
308
Kaapeliaukko
0,244" – 0,283" (6,20mm – 7,20mm)
Toimintalämpötila
-55°C – 250°C