FGG.0B.303.CLAD52Z
DigiKeyn tuotenumero
FGG.0B.303.CLAD52Z-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FGG.0B.303.CLAD52Z
Kuvaus
CONN PLUG MALE 3P GOLD SLDR CUP
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
3 paikkaa pyöreä liitin Pistotulppa, Urosnastat Juotoskuppi
EDA/CAD-mallit
FGG.0B.303.CLAD52Z -mallit
Napojen lukumäärä
3
Virtaluokitus (ampeeria)
8A
Kuoren koko - insertti
303
Kaapeliaukko
0,165" – 0,205" (4,20mm – 5,20mm)
Toimintalämpötila
-55°C – 250°C