FGG.0B.302.CLAD52Z
DigiKeyn tuotenumero
FGG.0B.302.CLAD52Z-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FGG.0B.302.CLAD52Z
Kuvaus
CONN PLUG MALE 2P GOLD SLDR CUP
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 paikkaa pyöreä liitin Pistotulppa, Urosnastat Juotoskuppi
EDA/CAD-mallit
FGG.0B.302.CLAD52Z -mallit
Napojen lukumäärä
2
Virtaluokitus (ampeeria)
10A
Kuoren koko - insertti
302
Kaapeliaukko
0,165" – 0,205" (4,20mm – 5,20mm)
Toimintalämpötila
-55°C – 250°C