PHG.0B.302.CLLD52Z
DigiKeyn tuotenumero
PHG.0B.302.CLLD52Z-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PHG.0B.302.CLLD52Z
Kuvaus
CONN RCPT FMALE 2P GOLD SLDR CUP
Tarkka kuvaus
2 paikkaa pyöreä liitin Vastake, Naaraspistokkeet Juotoskuppi
EDA/CAD-mallit
PHG.0B.302.CLLD52Z -mallit
Napojen lukumäärä
2
Virtaluokitus (ampeeria)
10A
Kuoren koko - insertti
302
Kaapeliaukko
0,165" – 0,205" (4,20mm – 5,20mm)
Toimintalämpötila
-55°C – 250°C