S21LAC-P08MFG0-720S
DigiKeyn tuotenumero
S21LAC-P08MFG0-720S-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
S21LAC-P08MFG0-720S
Kuvaus
CONN PLUG MALE 8P GOLD SLDR CUP
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
8 paikkaa pyöreä liitin Pistotulppa, Urosnastat Juotoskuppi
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
S21LAC-P08MFG0-720S -mallit
Kategoria
Kuoren pintakäsittely
Kromi nikkelin päällä
Valm.
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Sarja
Väri
Hopea
Pakkaustapa
Irtotavara
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP50 - pölyltä suojattu
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Takakuori, Vedonpoistaja
Liittimen tyyppi
Suojakuori
Napojen lukumäärä
8
Virtaluokitus (ampeeria)
7,5A
Kuoren koko - insertti
1
Kaapeliaukko
0,236" – 0,283" (6,00mm – 7,20mm)
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Toimintalämpötila
-40°C – 120°C