FGG.2B.308.CLAD82Z
DigiKeyn tuotenumero
FGG.2B.308.CLAD82Z-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FGG.2B.308.CLAD82Z
Kuvaus
CONN PLUG MALE 8P GOLD SLDR CUP
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
8 paikkaa pyöreä liitin Pistotulppa, Urosnastat Juotoskuppi
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FGG.2B.308.CLAD82Z -mallit
Kategoria
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Valm.
Väri
Hopea
Sarja
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP50 - pölyltä suojattu
Pakkaustapa
Irtotavara
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Takakuori
Liittimen tyyppi
Suojakuori
Napojen lukumäärä
8
Virtaluokitus (ampeeria)
10A
Kuoren koko - insertti
308
Kaapeliaukko
0,283" – 0,323" (7,20mm – 8,20mm)
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Toimintalämpötila
-55°C – 250°C