TCJY106M035R0070
DigiKeyn tuotenumero
478-6491-2-ND - Rullattu teippi (TR)
478-6491-1-ND - Cut Tape (CT)
478-6491-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TCJY106M035R0070
Kuvaus
CAP TANT POLY 10UF 35V 2917
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 µF Valettu Tantaali-polymeerikondensaattorit 35 V 2917 (7343 metrinen) 70mOhm @ 100kHz
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TCJY106M035R0070 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C
Pakkaus / kotelo
2917 (7343 metrinen)
Koko/mitat
0,287" pit. x 0,169" lev. (7,30mm x 4,30mm)
Kapasitanssi
10 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,079" (2,00mm)
Toleranssi
±20%
Valmistajan kokokoodi
Y
Jännite – nimellinen
35 V
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
70mOhm @ 100kHz