NFE61PT101Z1H9L
DigiKeyn tuotenumero
490-11833-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-11833-1-ND - Cut Tape (CT)
490-11833-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NFE61PT101Z1H9L
Kuvaus
FILTER LC(T) 100PF SMD
Tarkka kuvaus
LC (T-tyyppi) EMI-suodattimet 3rd Tilaus Alipäästö 1 kanavainen C = 100pF 2 A 2706 (6816 metrinen), 3 juotoskohtaa piirilevylle
EDA/CAD-mallit
NFE61PT101Z1H9L -mallit
Kategoria
Arvot
C = 100pF
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Digi-Reel®
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Jännite – nimellinen
50V
Koko/mitat
0,268" pit. x 0,063" lev. (6,80mm x 1,60mm)
Korkeus
0,075" (1,90mm)
Virta
2 A