NFM21HC222R1H3D
DigiKeyn tuotenumero
490-13395-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-13395-1-ND - Cut Tape (CT)
490-13395-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NFM21HC222R1H3D
Kuvaus
CAP FEEDTHRU 2200PF 20% 50V 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2200 pF Läpisyöttökondensaattorit 50V 1 A 300mOhm 0805 (2012 metrinen), 3 juotoskohtaa piirilevylle
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
NFM21HC222R1H3D -mallit
Kategoria
Virta
1 A
Valmistaja
Murata Electronics
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
300mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Läpisyöttö
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen), 3 juotoskohtaa piirilevylle
Kapasitanssi
2200 pF
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus (maks.)
0,037" (0,95mm)
Jännite – nimellinen
50V