DFLT33A-7
DigiKeyn tuotenumero
31-DFLT33A-7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
31-DFLT33A-7CT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DFLT33A-7
Kuvaus
TVS DIODE 33VWM 53.3VC PWRDI 123
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
53,3V Puristusliitin 4,22A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan PowerDI™ 123
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
4,22A
Valm.
Teho - pulssin huippu
225W
Cut Tape (CT)
Syöttöjännitteen suojaus
No
Osan tila
Aktiivinen
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Tyyppi
Zener
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Yksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
33V
Pakkaus / kotelo
POWERDI®123
Jännite - läpilyönti (min)
36,7V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
53,3V