SMM4F33A-TR
DigiKeyn tuotenumero
497-19633-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-19633-1-ND - Cut Tape (CT)
497-19633-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMM4F33A-TR
Kuvaus
TVS DIODE 33VWM 69.7VC DO222-AA
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
69,7V Puristusliitin 33A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO222-AA
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
33A (8/20µs)
Valm.
Teho - pulssin huippu
400W
Sarja
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Osan tila
Vanhentunut
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Tyyppi
Zener
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Yksisuuntaiset kanavat
1
Pakkaus / kotelo
DO-222AA
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
33V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
37,1V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
69,7V