APGA1602CGC/KA
DigiKeyn tuotenumero
754-1820-2-ND - Rullattu teippi (TR)
754-1820-1-ND - Cut Tape (CT)
754-1820-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
APGA1602CGC/KA
Kuvaus
LED GREEN CLEAR CHIP SMD R/A
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Vihreä 571nm LED-ilmaisu - erilliskomponentit 2,05V 0603 (1608 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
APGA1602CGC/KA -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
2,05V
Valm.
Virta - testi
20mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Katselukulma
160°, 145°
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Väri
Aallonpituus - vallitseva
Konfiguraatio
Standardi
Aallonpituus - huippu
573nm
Linssin väri
Väritön
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Linssin läpinäkyvyys
Kirkas
Valmistajan laitepakkaus
Millikandelaluokitus
Koko/mitat
1,60mm pit. x 0,90mm lev.
Linssin malli
Suorakulma, tasainen yläosa
Korkeus (maks.)
0,30mm
Linssin koko
1,60mm x 0,90mm