APGA1602SEC/E/KA
DigiKeyn tuotenumero
754-1816-2-ND - Rullattu teippi (TR)
754-1816-1-ND - Cut Tape (CT)
754-1816-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
APGA1602SEC/E/KA
Kuvaus
LED RED CLEAR CHIP SMD R/A
Tarkka kuvaus
Punainen 624nm LED-ilmaisu - erilliskomponentit 2,05V 0603 (1608 metrinen)
EDA/CAD-mallit
APGA1602SEC/E/KA -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
2,05V
Valm.
Virta - testi
20mA
Katselukulma
150°, 120°
Aallonpituus - huippu
632nm
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Koko/mitat
1,60mm pit. x 0,90mm lev.
Korkeus (maks.)
0,30mm
Linssin koko
1,60mm x 0,90mm