APGA1602QBC/KA-5MAV
DigiKeyn tuotenumero
754-1821-2-ND - Rullattu teippi (TR)
754-1821-1-ND - Cut Tape (CT)
754-1821-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
APGA1602QBC/KA-5MAV
Kuvaus
LED BLUE CLEAR SMD R/A
Tarkka kuvaus
Sininen 463nm LED-ilmaisu - erilliskomponentit 2,8V 2-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
APGA1602QBC/KA-5MAV -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
2,8V
Valm.
Virta - testi
5mA
Katselukulma
130°, 150°
Aallonpituus - huippu
460nm
Pakkaus / kotelo
2-SMD, ei johtoa
Koko/mitat
1,60mm pit. x 0,90mm lev.
Korkeus (maks.)
0,30mm
Linssin koko
1,60mm x 0,90mm