SWT0115-020025SSA
DigiKeyn tuotenumero
2073-SWT0115-020025SSATR-ND - Rullattu teippi (TR)
2073-SWT0115-020025SSACT-ND - Cut Tape (CT)
2073-SWT0115-020025SSADKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SWT0115-020025SSA
Kuvaus
TACTILE SWITCH, SPST-NO, 3.5 X 3
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuntokytkimet SPST-NO Yläpuolelta käytettävä Kiinnitys pintaan
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SWT0115-020025SSA -mallit
Kategoria
Aktuaattorin korkeus piirilevyltä, vertikaali
2,00mm
Valm.
Aktuaattorin orientaatio
Yläpuolelta käytettävä
Sarja
Terminointityyppi
SMD (SMT) -juotospinta
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ulkomitat
3.50mm x 3.10mm
Osan tila
Aktiivinen
Valaisu
Ei valaistu
Piiri
SPST-NO
Käyttövoima
250gf
Kytkimen toiminto
Off-Mom
Toimintalämpötila
-25°C – 85°C
Kontaktin luokitus jännitteellä
0,05A @ 12VDC
Aktuaattorin materiaali
Nestekidepolymeeri (LCP)
Aktuaattorityyppi
Standardi
Kytkimen liike
0,15mm