APDA1806SECK/J3-PRV
DigiKeyn tuotenumero
754-2329-2-ND - Rullattu teippi (TR)
754-2329-1-ND - Cut Tape (CT)
754-2329-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
APDA1806SECK/J3-PRV
Kuvaus
LED RED CLEAR SMD R/A
Tarkka kuvaus
Punainen 625nm LED-ilmaisu - erilliskomponentit 2,2V 2-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
APDA1806SECK/J3-PRV -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
2,2V
Valm.
Virta - testi
20mA
Aallonpituus - huippu
640nm
Koko/mitat
1,80mm pit. x 1,50mm lev.
Korkeus (maks.)
0,70mm
Linssin koko
0,94mm halk.