APDA1806SECK
DigiKeyn tuotenumero
754-2328-2-ND - Rullattu teippi (TR)
754-2328-1-ND - Cut Tape (CT)
754-2328-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
APDA1806SECK
Kuvaus
LED ORANGE CLEAR SMD R/A
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Oranssi 605nm LED-ilmaisu - erilliskomponentit 2,1V 2-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
APDA1806SECK -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
2,1V
Valm.
Virta - testi
20mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Katselukulma
25°
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Väri
Aallonpituus - vallitseva
Konfiguraatio
Standardi
Aallonpituus - huippu
610nm
Linssin väri
Väritön
Pakkaus / kotelo
2-SMD, ei johtoa
Linssin läpinäkyvyys
Kirkas
Valmistajan laitepakkaus
Millikandelaluokitus
Koko/mitat
1,80mm pit. x 1,50mm lev.
Linssin malli
Pyöreä, yläosassa kupu
Korkeus (maks.)
0,70mm
Linssin koko
0,95mm halk.