APDA1806SURCK
DigiKeyn tuotenumero
754-2330-2-ND - Rullattu teippi (TR)
754-2330-1-ND - Cut Tape (CT)
754-2330-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
APDA1806SURCK
Kuvaus
LED RED CLEAR SMD R/A
Tarkka kuvaus
Punainen 630nm LED-ilmaisu - erilliskomponentit 1,95V 2-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
APDA1806SURCK -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
1,95V
Valm.
Virta - testi
20mA
Aallonpituus - huippu
645nm
Koko/mitat
1,80mm pit. x 1,50mm lev.
Korkeus (maks.)
0,70mm
Linssin koko
0,94mm halk.