TX24-120R-LT-H1E
DigiKeyn tuotenumero
670-1369-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TX24-120R-LT-H1E
Kuvaus
CONN RCPT 120POS R/A GOLD
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
120,00 Napainen liitin Vastake, Ulomman vaipan kosketinosat Läpivientiaukko, Suorakulma Kulta
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TX24-120R-LT-H1E -mallit
Kategoria
Rivien lukumäärä
2
Valmistaja
JAE Electronics
Asennustyyppi
Läpivientiaukko, Suorakulma
Sarja
Ominaisuudet
Levyn lukitus
Pakkaustapa
Kaukalo
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
4,00µin (0,100µm)
Liittimen tyyppi
Vastake, Ulomman vaipan kosketinosat
Korkeus kortin yläpuolella
0,354" (9,00mm)
Napojen lukumäärä
120,00
Päätuotenumero
Jako
0,050" (1,27mm)