TX25-120P-6ST-N1E
DigiKeyn tuotenumero
670-1429-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TX25-120P-6ST-N1E
Kuvaus
CONN PLUG 120POS VERT GOLD
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
120,00 Napainen liitin Pistotulppa, Keskinauhan koskettimet Läpivientiaukko Kulta
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TX25-120P-6ST-N1E -mallit
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Aktiivinen
Pinoamiskorkeus liitettynä
12mm, 16mm, 18mm
Korkeus kortin yläpuolella
0,362" (9,20mm)
Napojen lukumäärä
120,00
Päätuotenumero
Jako
0,050" (1,27mm)