TX25-120P-LT-H1E
DigiKeyn tuotenumero
670-1430-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TX25-120P-LT-H1E
Kuvaus
CONN PLUG 120POS R/A GOLD
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
120,00 Napainen liitin Pistotulppa, Keskinauhan koskettimet Läpivientiaukko, Suorakulma Kulta
Asennustyyppi
Läpivientiaukko, Suorakulma
Sarja
Ominaisuudet
Levyn lukitus
Korkeus kortin yläpuolella
0,354" (9,00mm)
Napojen lukumäärä
120,00
Päätuotenumero
Jako
0,050" (1,27mm)