TX25-120P-6ST-H1E
DigiKeyn tuotenumero
670-1428-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TX25-120P-6ST-H1E
Kuvaus
CONN PLUG 120POS VERT GOLD
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
120,00 Napainen liitin Pistotulppa, Keskinauhan koskettimet Läpivientiaukko Kulta
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TX25-120P-6ST-H1E -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Rivien lukumäärä
2
Valmistaja
JAE Electronics
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Sarja
Ominaisuudet
Levyn lukitus
Pakkaustapa
Kaukalo
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
4,00µin (0,100µm)
Liittimen tyyppi
Pistotulppa, Keskinauhan koskettimet
Pinoamiskorkeus liitettynä
12mm, 16mm, 18mm
Napojen lukumäärä
120,00
Korkeus kortin yläpuolella
0,362" (9,20mm)
Jako
0,050" (1,27mm)