MX84B028SF1
DigiKeyn tuotenumero
670-3146-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MX84B028SF1
Kuvaus
CONN RCPT HSG 28POS 2.20MM
Tarkka kuvaus
28 Suorakulmaiset liittimet - kotelot Vastake Musta 0,087" (2,20mm)
Kategoria
Riviväli
0,118" (3,00mm)
Kiinnitystyyppi
Salpapidike
Kontaktin tyyppi
Naaraspistoke
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Jako
0,087" (2,20mm)