MX84B020PF1
DigiKeyn tuotenumero
670-MX84B020PF1-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MX84B020PF1
Kuvaus
CONN PLUG HSG 20POS 2.20MM
Tarkka kuvaus
20 Suorakulmaiset liittimet - kotelot Pistotulppa Musta 0,087" (2,20mm)
Kategoria
Riviväli
0,118" (3,00mm)
Kiinnitystyyppi
Salpapidike
Ominaisuudet
Pidätin
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Jako
0,087" (2,20mm)