MX84B016SF1
DigiKeyn tuotenumero
670-MX84B016SF1-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MX84B016SF1
Kuvaus
CONN RCPT HSG 16POS 2.20MM
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
16 Suorakulmaiset liittimet - kotelot Vastake Musta 0,087" (2,20mm)
Kategoria
Riviväli
0,118" (3,00mm)
Valm.
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Sarja
Kontaktin terminointi
Puristin
Pakkaustapa
Kaukalo
Kiinnitystyyppi
Salpalukko
Osan tila
Aktiivinen
Väri
Musta
Liittimen tyyppi
Ominaisuudet
Pidätin
Kontaktin tyyppi
Naaraspistoke
Eristyksen materiaali
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Napojen lukumäärä
Huomaa
Kosketinosat myydään erikseen
Jako
0,087" (2,20mm)