MX84B028NF1
DigiKeyn tuotenumero
670-3145-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MX84B028NF1
Kuvaus
CONN HEADER R/A 28POS 2.2MM
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko, Suorakulma 28 napainen 0,087" (2,20mm)
Kategoria
Kiinnitystyyppi
Lukittuva ramppi
Valm.
Kontaktin pituus - liitäntä
0,303" (7,70mm)
Sarja
Kontaktin pituus - tappi
0,126" (3,20mm)
Pakkaustapa
Putki
Eristyksen korkeus
0,626" (15,90mm)
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin muoto
Neliö
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Tina
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Jako - liitäntä
Kontaktin materiaali
Messinki
Napojen lukumäärä
Eristyksen materiaali
Syndiotaktinen polystyreeni (SPS), Lasitäytteinen
Rivien lukumäärä
2
Ominaisuudet
Kiinnityslaippa
Riviväli - liitäntä
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Tyyppi
Eristyksen väri
Musta
Suojaus
Suojattu - 4 seinämää
Virtaluokitus (ampeeria)
3A