JN2DS10SLK-R
JN2DS10SLK-R
JN2DS10SLK-R
DigiKeyn tuotenumero
670-3085-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
JN2DS10SLK-R
Kuvaus
CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 paikkaa pyöreä liitin Pistotulppa, Naaraspistokkeet Puristin
Kategoria
Kuoren materiaali
Tekohartsi
Valm.
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Sarja
Väri
Musta
Pakkaustapa
Kaukalo
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP67 - pölytiivis, vedenpitävä
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Takakuori, Liitosmutteri
Liittimen tyyppi
Virtaluokitus (ampeeria)
3A
Napojen lukumäärä
10
Jänniteluokitus
200VAC
Kuoren koko - insertti
S
Toimintalämpötila
-20°C – 100°C