JN1AS10ML1-R on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Hirose Electric Co Ltd
Varastossa: 566
Tekniset tiedot
10 paikkaa, pyöreä liitin Vastake, Urosnastat Juotoskuppi
JN1AS10ML1-R
DigiKeyn tuotenumero
670-2028-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
JN1AS10ML1-R
Kuvaus
CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
JN1AS10ML1-R -mallit
Kategoria
Päämateriaali
Muovi
Valm.
Kuoren materiaali
Tekohartsi
Sarja
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Pakkaustapa
Irtotavara
Väri
Musta
Osan tila
Aktiivinen
Virtaluokitus (ampeeria)
3A
Liittimen tyyppi
Jänniteluokitus
200VAC
Napojen lukumäärä
10
Kaapeliaukko
0,472" (12,00mm)
Kuoren koko - insertti
S
Toimintalämpötila
-20°C – 125°C