JN2FS10SLK-R
JN2FS10SLK-R
JN2FS10SLK-R
DigiKeyn tuotenumero
670-2025-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
JN2FS10SLK-R
Kuvaus
CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 paikkaa pyöreä liitin Pistotulppa, Naaraspistokkeet Puristin
Kategoria
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Valm.
Väri
Musta
Sarja
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP67 - pölytiivis, vedenpitävä
Pakkaustapa
Irtotavara
Ominaisuudet
Takakuori, Liitosmutteri, Kierrettävä
Osan tila
Aktiivinen
Virtaluokitus (ampeeria)
3A
Liittimen tyyppi
Jänniteluokitus
200VAC
Napojen lukumäärä
10
Toimintalämpötila
-20°C – 100°C