JN2AS10ML1-R on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Hirose Electric Co Ltd
Varastossa: 566
Tekniset tiedot
10 paikkaa, pyöreä liitin Vastake, Urosnastat Juotoskuppi
JN2AS10ML1-R
DigiKeyn tuotenumero
670-2027-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
JN2AS10ML1-R
Kuvaus
CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Päämateriaali
Metalli
Valm.
Kuoren materiaali
Sinkkiseos
Sarja
Kuoren pintakäsittely
Sinkki
Pakkaustapa
Irtotavara
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Osan tila
Aktiivinen
Väri
Musta
Liittimen tyyppi
Virtaluokitus (ampeeria)
3A
Napojen lukumäärä
10
Jänniteluokitus
200VAC
Kuoren koko - insertti
S
Kaapeliaukko
0,472" (12,00mm)
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys
Toimintalämpötila
-20°C – 100°C