JN2AS10ML2-R on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Hirose Electric Co Ltd
Varastossa: 566
Tekniset tiedot
10 paikkaa, pyöreä liitin Vastake, Urosnastat Juotoskuppi
JN2AS10ML2-R
DigiKeyn tuotenumero
670-1070-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
JN2AS10ML2-R
Kuvaus
CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP
Tarkka kuvaus
Pakkaustapa
Pussi
Aktiivinen
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP67 - pölytiivis, vedenpitävä
Liittimen tyyppi
Virtaluokitus (ampeeria)
3A
Jänniteluokitus
200VAC
Kaapeliaukko
0,472" (12,00mm)
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys
Toimintalämpötila
-20°C – 100°C