JN1AS10ML2-R
DigiKeyn tuotenumero
670-1055-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
JN1AS10ML2-R
Kuvaus
CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP
Tarkka kuvaus
10 paikkaa pyöreä liitin Vastake, Urosnastat Juotoskuppi
Kategoria
Päämateriaali
Muovi
Pakkaustapa
Kaukalo
Aktiivinen
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP67 - pölytiivis, vedenpitävä
Liittimen tyyppi
Virtaluokitus (ampeeria)
3A
Jänniteluokitus
200VAC
Kuoren koko - insertti
S
Kaapeliaukko
0,472" (12,00mm)
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys
Toimintalämpötila
-20°C – 125°C