JN1HS10PLKS2
DigiKeyn tuotenumero
JN1HS10PLKS2-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
JN1HS10PLKS2
Kuvaus
CONN RCPT MALE 10POS GOLD CRIMP
Tarkka kuvaus
10 paikkaa pyöreä liitin Vastake, Urosnastat Puristin
Pakkaustapa
Irtotavara
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP67 - pölytiivis, vedenpitävä
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Takakuori
Liittimen tyyppi
Virtaluokitus (ampeeria)
3A
Jänniteluokitus
200VAC
Toimintalämpötila
-20°C – 125°C