IXYL60N450
DigiKeyn tuotenumero
IXYL60N450-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IXYL60N450
Kuvaus
IGBT 4500V 90A ISOPLUSI5-PAK
Valmistajan vakio toimitusaika
75 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
IGBT 4500 V 90 A 417 W Läpivientiaukko ISOPLUSi5-Pak™
Kategoria
Tulon tyyppi
Standardi
Valmistaja
IXYS
Hilan varaus
366 nC
Sarja
Td (päällä / pois päältä) @ 25°C
55ns/450ns
Pakkaustapa
Putki
Testitila
960V, 60A, 4,7Ohm, 15V
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Jännite - kollektori-emitteriläpilyönti (maks.)
4500 V
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Virta - kollektori (Ic) (maks.)
90 A
Pakkaus / kotelo
ISOPLUSi5-PAK™
Virta - kollektorin pulssi (Icm)
680 A
Valmistajan laitepakkaus
ISOPLUSi5-Pak™
Vce(on) (maks.) @ Vge, Ic
3,3V @ 15V, 60A
Päätuotenumero
Teho - maksimi
417 W