ISC165N15NM6ATMA1
DigiKeyn tuotenumero
448-ISC165N15NM6ATMA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
448-ISC165N15NM6ATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-ISC165N15NM6ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ISC165N15NM6ATMA1
Kuvaus
TRENCH >=100V
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 150 V 8,8A (Ta), 50A (Tc) 3W (Ta), 95W (Tc) Kiinnitys pintaan PG-TDSON-8-45
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ISC165N15NM6ATMA1 -mallit
Kategoria
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
15,6mOhm @ 16A, 15V
Valm.
Vgs(th) (maks.) @ Id
4V @ 35µA
Sarja
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
18.5 nC @ 10 V
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
1300 pF @ 75 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
3W (Ta), 95W (Tc)
Teknologia
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
150 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
PG-TDSON-8-45
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
8V, 15V