BSC152N15LS5ATMA1
DigiKeyn tuotenumero
448-BSC152N15LS5ATMA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
448-BSC152N15LS5ATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-BSC152N15LS5ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BSC152N15LS5ATMA1
Kuvaus
TRENCH >=100V
Valmistajan vakio toimitusaika
61 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 150 V 8,9A (Ta), 55A (Tc) 2,5W (Ta), 96W (Tc) Kiinnitys pintaan PG-TDSON-8
Kategoria
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
15,2mOhm @ 29A, 10V
Valm.
Vgs(th) (maks.) @ Id
2,3V @ 60µA
Sarja
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
29 nC @ 10 V
Vgs (maks.)
±20V
Osan tila
Aktiivinen
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
2000 pF @ 75 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
2,5W (Ta), 96W (Tc)
Teknologia
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
150 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
PG-TDSON-8
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V