DMT10H072LFV-7
DigiKeyn tuotenumero
31-DMT10H072LFV-7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
31-DMT10H072LFV-7CT-ND - Cut Tape (CT)
31-DMT10H072LFV-7DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DMT10H072LFV-7
Kuvaus
MOSFET N-CH 100V PWRDI3333
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 100 V 4,7A (Ta), 20A (Tc) 2W (Ta) Kiinnitys pintaan PowerDI3333-8 (tyyppi UX)
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
2,8V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
4.5 nC @ 10 V
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
228 pF @ 50 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
2W (Ta)
Teknologia
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
PowerDI3333-8 (tyyppi UX)
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
6V, 10V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
62mOhm @ 4,5A, 10V