BSC027N06LS5ATMA1
DigiKeyn tuotenumero
BSC027N06LS5ATMA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
BSC027N06LS5ATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
BSC027N06LS5ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BSC027N06LS5ATMA1
Kuvaus
MOSFET N-CH 60V 100A TDSON
Valmistajan vakio toimitusaika
61 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 60 V 100A (Tc) 83W (Tc) Kiinnitys pintaan PG-TDSON-8-7
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BSC027N06LS5ATMA1 -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
2,3V @ 49µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
30 nC @ 4.5 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
4400 pF @ 30 V
Osan tila
Aktiivinen
Tehohäviö (maks.)
83W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
60 V
Valmistajan laitepakkaus
PG-TDSON-8-7
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
2,7mOhm @ 50A, 10V