IRS2007STRPBF
DigiKeyn tuotenumero
IRS2007STRPBFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
IRS2007STRPBFCT-ND - Cut Tape (CT)
IRS2007STRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IRS2007STRPBF
Kuvaus
IC HALF BRIDGE DRVR 600MA 8SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
29 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Puolisilta (2) Ohjain Akkukäyttöinen Teho-MOSFET 8-SOIC
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
IRS2007STRPBF -mallit
Kategoria
Virta - lähtö/kanava
600mA
Valmistaja
Infineon Technologies
Syöttöjännite
10V – 20V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Jännite - kuorma
200V
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Lähdön konfiguraatio
Puolisilta (2)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Sovellukset
Akkukäyttöinen
Pakkaus / kotelo
8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)