IRS2008STRPBF
DigiKeyn tuotenumero
IRS2008STRPBFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
IRS2008STRPBFCT-ND - Cut Tape (CT)
IRS2008STRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IRS2008STRPBF
Kuvaus
IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
29 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Puolisilta porttiohjaimet IC Invertoimaton 8-SOIC
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
IRS2008STRPBF -mallit
Kategoria
Logiikan jännite - VIL, VIH
0,8V, 2,5V
Valmistaja
Infineon Technologies
Virta - huippulähtö (lähde, nielu)
290mA, 600mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tulon tyyppi
Invertoimaton
Osan tila
Aktiivinen
Yläpuolen jännite - maks. (Bootstrap)
200 V
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Nousu/laskuaika (tyyp.)
70ns, 30ns
Ohjattava konfiguraatio
Puolisilta
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C (TJ)
Kanavan tyyppi
Synkroninen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Ohjaimien lukumäärä
2
Pakkaus / kotelo
8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Hilan tyyppi
MOSFET (N-kanava)
Valmistajan laitepakkaus
8-SOIC
Syöttöjännite
10V – 20V