A3909GLNTR-T
DigiKeyn tuotenumero
620-1498-2-ND - Rullattu teippi (TR)
620-1498-1-ND - Cut Tape (CT)
620-1498-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
A3909GLNTR-T
Kuvaus
IC FULL BRIDGE DRIVER 1A 10-SOP
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kokosilta Ohjain DC-moottorit, Yleiskäyttöön, Askelmoottorit DMOS 10-SSOP
Kategoria
Virta - lähtö/kanava
1A
Valmistaja
Allegro MicroSystems
Syöttöjännite
4V – 18V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Jännite - kuorma
4V – 18V
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C (TJ)
Lähdön konfiguraatio
Kokosilta
Vikasuojaus
Virran rajoitus, Ylikuumeneminen
Sovellukset
DC-moottorit, Yleiskäyttöön, Askelmoottorit
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Rajapinta
Logiikka
Pakkaus / kotelo
10-SOP (0,154", 3,90mm leveys)
Kuorman tyyppi
Induktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
10-SSOP
Teknologia
DMOS
Päätuotenumero
Rds päällä (tyyp.)
1,6Ohm LS + HS