BSC094N06LS5ATMA1 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | BSC094N06LS5ATMA1 |
Kuvaus | MOSFET N-CHANNEL 60V 47A 8TDSON |
Valmistajan vakio toimitusaika | 61 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | N-kanavatyyppi 60 V 47A (Tc) 36W (Tc) Kiinnitys pintaan PG-TDSON-8-6 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | BSC094N06LS5ATMA1 -mallit |
Kategoria | Vgs(th) (maks.) @ Id 2,3V @ 14µA |
Valm. | Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs 9.4 nC @ 4.5 V |
Sarja | Vgs (maks.) ±20V |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds 1300 pF @ 30 V |
Osan tila Aktiivinen | Tehohäviö (maks.) 36W (Tc) |
FET-tyyppi | Toimintalämpötila -55°C – 150°C (TJ) |
Teknologia | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss) 60 V | Valmistajan laitepakkaus PG-TDSON-8-6 |
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C | Pakkaus / kotelo |
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On) 4,5V, 10V | Päätuotenumero |
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs 9,4mOhm @ 24A, 10V |