DF37C-40DP-0.4V(51)
DigiKeyn tuotenumero
26-DF37C-40DP-0.4V(51)TR-ND - Rullattu teippi (TR)
26-DF37C-40DP-0.4V(51)CT-ND - Cut Tape (CT)
26-DF37C-40DP-0.4V(51)DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DF37C-40DP-0.4V(51)
Kuvaus
CONN HDR 40POS SMD GOLD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
40 Napainen liitin Piirilevyliitin, Ulomman vaipan kosketinosat Kiinnitys pintaan Kulta
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DF37C-40DP-0.4V(51) -mallit
Kategoria
Rivien lukumäärä
2
Valmistaja
Hirose Electric Co Ltd
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Sarja
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
2,00µin (0,051µm)
Osan tila
Aktiivinen
Pinoamiskorkeus liitettynä
0,98mm
Liittimen tyyppi
Piirilevyliitin, Ulomman vaipan kosketinosat
Korkeus kortin yläpuolella
0,030" (0,75mm)
Napojen lukumäärä
40
Päätuotenumero
Jako
0,016" (0,40mm)