DF37C-40DP-0.4V(53) | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | DF37C-40DP-0.4V(53) |
Kuvaus | CONN HDR 40POS SMD GOLD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 12 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | DF37C-40DP-0.4V(53) -mallit |
Kategoria | Rivien lukumäärä 2 |
Valmistaja Hirose Electric Co Ltd | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Sarja | Kontaktin pintakäsittely Kulta |
Osan tila Aktiivinen | Pinoamiskorkeus liitettynä 0,98mm |
Liittimen tyyppi Piirilevyliitin, Ulomman vaipan kosketinosat | Korkeus kortin yläpuolella 0,030" (0,75mm) |
Napojen lukumäärä 40 | Päätuotenumero |
Jako 0,016" (0,40mm) |